LIETUVA ANGLIJA SIUNTOS

NUO DURŲ IKI DURŲ

NESUK GALVOS DĖL SAVO SIUNTOS

Jos pristatymu nuo
DURŲ IKI DURŲ pasirūpinsime mes!

SIUNTŲ BITĖ – tai jūsų patikimas partneris sparčiam įvairių siuntų, siuntinių, smulkių krovinių bei keleivių pervežimui maršrutu LIETUVA–ANGLIJA- LIETUVA!

Siuntas paimame ir pristatome nuo durų iki durų. Lietuvoje siuntas paimsime jūsų nurodytu adresu, o Anglijoje atvešime ten, kur jums reikia – nesvarbu, ar tai būtų didmiestis, ar kaimas.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis galite būti tikri, kad jūsų siuntos pasieks reikiamą adresą laiku! Vežame viską, ką jums galėtų prireikti parsigabenti į Lietuvą ar išsivežti į Angliją:

SIUNTAS – nuo knygų ir kojinių iki konservų ir duonos. Supakuokite į dėžę ar sukraukite į lagaminą ir siuntos pasieks reikiamą vietą!

SMULKIUS KROVINIUS – akvariumas, padangų komplektas, o gal žvejybos įranga? Jūs įvardijat, o mes pervežam!

BUITINĘ TECHNIKĄ – persivežkite skalbimo mašiną, džiovyklę ar kitą buities prietaisą be rūpesčių.

BALDUS – nesiskirkite su mėgstamiausiais baldais! Pervešime ir didelę spintą, ir virtuvės baldų komplektą. Abejojate, ar jūsų baldas nebus per didelis? Susisiekite!

MOTOCIKLUS bei KETURRAČIUS – saugiai ir greitai pergabensime jūsų transporto priemonę į Angliją arba Lietuvą.

STATYBINĖS MEDŽIAGOS – pervešime saugiai ir greitai. Galite neabejoti, kad transportavimo metu medžiagos nebus pažeistos ir jų nesugadins drėgmė!

Teikiame TARPTAUTINIO PERKRAUSTYMO paslaugas – sutarsime jums patogią daiktų pervežimo datą ir laiką bei kitas su perkraustymu susijusias detales!

Turite klausimų? Susisiekite ir išsiaiškinkite, kiek kainuos nestandartinių gabaritų krovinio pervežimas, kaip geriausia supakuoti jūsų turimą siuntą ar kada išvažiuoja artimiausias mikriukas iš/į Lietuvą, Angliją!

Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 7 min. į bet kurios šalies telefono numerį.

KELEIVIAI

 

siuntu bite zmogus

Nuo 100 €

– Nemokamas bagažas iki 30 kg
– Vežame nuo durų iki durų
– Vežame 3 kartus per savaitę

Plačiau

 

SIUNTOS

 

Nuo 25 €

– Siuntas vežame nuo durų iki durų
– Saugus pervežimas
– Greitas pristatymas

Plačiau

KROVINIAI
TARPTAUTINIAI KRAUSTYMAI
MOTOCIKLAI / KETURRAČIAI

 

Nuo 40 €

– Vežame krovinius iki 1,5 t
– Pristatome nuo durų iki durų
– Konkurencingos kainos

Plačiau

LAIMINGI KLIENTAI

Atsiliepimai

Vitalija

Puikus kompanijos darbas – prieš atvažiuojant susiskambino, atvažiavo susitartu laiku, visus siuntinius paėmė ir idealios būklės pristatė susitartu laiku. Geriau ir būti negali! Ačiū – visiems rekomenduoju!

Inga

Super greitai, nuo namų iki namų, vairuotojas labai mandagus ir draugiškas, net pasiūlė tašę užnešti mano mamai. Visada naudosiuos jų paslaugomis. Ačiū!

Simona

Gera komunikacija, laiku, patikimai. Rekomenduoju ir ačiū 😉